Banner reklamlar

Banner reklamlar
Banner reklam, web sitelerine yerleştirilen, değişik boyutlarda, resim de içeren bir reklam çeşididir. 

Portföyümüzdeki tüm sitelerimizde banner reklam yayını yapıyoruz. Her sitemizde, her sayfada görünecek şekilde 3 adet banner reklam alanımız vardır. 

*Dikkat!* Verilen fiyat bir adet sitemizde ve bir adet reklam alanında 30 gün süreyle banner reklam yayınlama bedelidir. 


Sitelerimizde yayınlatabileceğiniz banner reklam ölçüleri: 


300x250 px.

300×250 Reklam Ölçüleri
Banner reklamlar arasında en çok kullanılan ölçülerden bir tanesi 300 e 250’dir. Bu ölçü orta boy dikdörtgen olarak da bilinmektedir. Metin içeriğine yerleştirilmesi uygundur. Makalelerin sonuna da yerleştirerek iyi performans verebilir. Genellikle reklam veren kişilerin aynı boyutta daha çok reklam envanteri bulunur. Aynı anda metinleri ve resimleri etkinleştirdiğiniz zaman, reklamdan alacağınız kazancın artmasını sağlayabilirsiniz.

336x280 px.

336×280 Reklam Ölçüleri
Büyük dikdörtgen adı verilen bu ölçü, genellikle metin içeriğine yerleştirilir. Görüntülü reklamlarda kullanılması da etkili olur. Reklam veren kişilerin çoğu zaman aynı boyutta diğer reklam envanteri de bulunur. Metinlerin ve resim reklamların artırılması sayesinde reklam verenler daha fazla gelir elde edebilirler.

728x90px.

728×90 Reklam Ölçüleri
Bu ölçü, leaderboard olarak da bilinir. Genellikle ana içeriğin üst kısmına ve forum sitelerinin içine yerleştirilirler. Resim reklamları etkinleştirerek daha fazla kazanç elde etmeniz mümkündür. Reklam vermek isteyen markalar tarafından sık tercih edilir.

300x600 px.

300×600 Reklam Ölçüleri
Bu ölçü yarım sayfa olarak da adlandırılmaktadır. Ölçü sayesinde reklam veren kişilere daha çok sesinizi duyurabilirsiniz. Kullanıcılar ile aranızda zengin bir iletişim olmasını istiyorsanız, bu reklam ölçüsünü tercih edebilirsiniz. Reklam boyutları en hızlı büyümeye elverişli olandır. Markalar tarafından sık tercih edilir. Etkileyici reklam boyutları kullanıcıların ilgisini çeker.

970x90 px.

970x90 Reklam Ölçüleri
"Büyük leaderboard" olarak da bilinir.
Videolar, fotoğraflar, animasyonlar ve uygulamalar gibi Yüksek Çözünürlüklü içerikleri göstermek için bu boyut idealdir.

*Banner reklam detay ve fiyat teklifi için : vekamedya@gmail.com mail gönderiniz. 

FIRSAT! Backlink tanıtım yazısı yayınlarınışimdi kredi kartına taksitle alın!TIKLAYIN SİPARİŞ VERİN!